منو
  دسته بندی

درخواست کارت طلائی کارینو بصورت گروهی و سازمانی

    قابل توجه تمامی مدیران محترم رفاه، روابط عمومی و منابع انسانی:

           شبکه ارتباطات کارینو درحدود 15 سال پیش با هدف ارائه امکانات تخفیفی مراکز و مجموعه های فرهنگی، رفاهی و تفریحی نظیر تئاترهای شادو خانوادگی ، سینماها، استخرها، مراکز تفریحی، ورزشی، خدماتی، رستورانی، آموزشگاهی، فروشگاهی وپزشکی سطح استان تهران والبرز به کارکنان و خانواده های محترم اعضاء کانون بازنشستگان نیروهای مسلح شروع به فعالیت نموده است.
         این شبکه به منظورگسترش فعالیت وهمچنین ارائه خدمات رفاهی به بیش از 800 سازمان، وزارتخانه، ارگان و شرکت بزرگ دولتی و خصوصی دیگر نظیر سازمان بازنشستگی کل کشوری، شرکت ملی نفت، مخابرات، پست، شهرداری، خانه کارگر، ایران خودرو، سایپا، بانکها،دانشگاه ها، صداوسیما ،تربیت بدنی، راه آهن، هواپیمائی ، آموزش و پرورش و.. در سال 1385درمحل مرکز همایش های مجموعه فرهنگی هنری تهران به انجام ادامه فعالیت درحوزه های ذکر شده نموده است.
          درحال حاضر شبکه کارینو قرارداد استفاده بیش از صدها مرکز تفریحی، رفاهی و فرهنگی را منعقد و با بسیاری دیگر از مراکز رفاهی درحال مذاکره برای عقد قرارداد می باشد.


       با توجه به تصمیم هیئت مدیره ،این شبکه درنظردارد با معرفی امکانی فوق العاده برای کلیه مدیران،کارکنان، بازنشستگان و خانواده های محترم سازمانها، نهادها و شرکتهای دولتی و خصوصی ، فرصتی استثنائی را برای استفاده با تخفیف از مراکز طرف قرارداد این شبکه، با صدور کارت شناسائی طلائی کارینو مهیا نماید.لازم به ذکر است که این کارت بدون هیچگونه محدودیت استفاده تا پایان سال 1400 (4سال) معتبر می باشد و دریافت کنندگان آن به همراه 4نفر دیگر می توانند از تخفیفات 20 تا 70%  این مراکز استفاده نمایند.


     مدارک صدورکارت طلایی :

     تبصره: طبق تصمیم هیئت مدیره هزینه صدورکارت طلایی کارینو برای گروه های بالای پنجاه نفر با 20% تخفیف ویژه برای هرکارت (80000 تومان- هشتاد هزار تومان ) در نظرگرفته است.

 

كليه مراكزومجموعه های طرف قراردادوشرايط استفاده در سايت  و تلفن گويا شبكه بصورت 24 ساعته اعلام ميگردد       

تلفن گویا - پاسخگوی 24 ساعته : 22853232      

          تلفن های دفتر مرکزی کارینو: 77523820  - 77641125